Regulamin Ośrodka

Regulamin OW Na wydmach

ul. Plażowa 1 Wicie 76-150 Darłowo

tel. 575 475 377

 

Serdecznie Państwa witamy w naszym obiekcie w Wiciu

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka cennych wskazówek dobrego wypoczynku w naszym ośrodku:

 1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr tel. 575 475 377

 2. Wpłaty zadatku należy dokonać do 7 dni od momentu rezerwacji lub w terminie uzgodnionym telefonicznie, na podany w potwierdzeniu rezerwacji numer konta .

 3. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu uzgodnionego zadatku za pobyt na konto Ośrodka w określonym terminie. Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.

 4. Zadatek nie jest zwracany w razie rezygnacji z pobytu. Będzie natomiast odliczony od całkowitego kosztu pobytu przy regulowaniu końcowej opłaty za pobyt.

 5. Wpłacenie zadatku przez osobę dokonującą rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie.

 6. W przypadku opóźnienia przyjazdu względnie wcześniejszego wyjazdu oraz rezygnacji w trakcie turnusu Ośrodek nie zwraca kosztów za utracone świadczenia.

 7. Każda osoba po przyjeździe na miejsce zobowiązana jest dokonać formalności meldunkowych oraz opłaty miejscowej- wyłącznie gotówką – ustalonej przez Urząd Gminy w Darłowie. Przy załatwieniu formalności niezbędne są dowód osobisty lub legitymacja szkolna.

 8. Ośrodek nie zapewnia klientom ubezpieczenia NNW.

 9. Prosimy o nie palenie w domkach – ustawowy zakaz, złamanie zakazu palenia tytoniu i e- papierosów w domku jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji domku w wysokości 500 zł .

 10. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w pomieszczeniach ośrodka w godzinach od 22.00-6.00

 11. Osoby odwiedzające wczasowiczów, a nie zameldowane w OW NA WYDMACH zobowiązane są do opuszczenia ośrodka do godziny 22:00. Pobyt po godz. 22:00 należy zgłosić pracownikowi w recepcji.

 12. W Domkach akceptujemy pobyt z pieskiem lub kotem( pobyt psa, kota – 10 zł /doba ), przypominamy o obowiązku sprzątania na bieżąco nieczystości po swoich pupilach.

 13. Prosimy o zgłaszanie usterek w celu ich usunięcia oraz wszelkich dokonanych zniszczeń w pokoju w celu uzgodnienia z recepcją kosztu zniszczenia i konieczności jego uregulowania. W przypadku zagubienia kluczy od pokoju prosimy o zgłoszenie tego faktu w recepcji celem wymiany wkładki – koszt wymiany – 35 złotych.

 14. Potrzebę sprzątania ( opłata 20 zł ), wymianę pościeli (opłata 10 zł ) w trakcie pobytu prosimy zgłaszać w recepcji ośrodka, pranie w pralce 10 zł / 1 cykl prania. Ośrodek nie zapewnia ręczników.

 15. Za zaparkowanie na terenie ośrodka przy wynajętym domku odpłatność 10 zł doba.

 16. Recepcja czynna w sezonie w wyznaczonych godzinach informacja w recepcji udziela wszelkich informacji dotyczących Państwa pobytu. Poza tymi godzinami prosimy o kontakt 575 475 377.

 17. Wypożyczanie żelazka, kijków nordic walking, sprzętu do bilarda, ping-ponga, szachów w recepcji – bezpłatnie.

 18. W recepcji możliwość odpłatnego wypożyczenia rowerów: do 3 godzin -10 zł, powyżej 3 h – 20 zł .

 19. Przedmioty pozostawione przez Gości w domku będą odesłane na żądanie i koszt Gościa na wskazany adres, jeżeli takiej dyspozycji nie będzie to po okresie 3 miesięcy zostaną zutylizowane.

 20. W OW Na Wydmach istnieje możliwość wykupienia posiłków, płatność w stołówce.

 21. Przed wyjściem z domku prosimy o sprawdzenie czy urządzenia elektryczne zostały wyłączone.

 22. Opuszczając pokój Gość powinien każdorazowo sprawdzić czy zamknął drzwi na klucz!!!

 23. Przez cały czas pobytu w Ośrodku dzieci muszą przebywać pod stałą opieką osób dorosłych, za poczynione szkody przez dzieci odpowiadają opiekunowie prawni dzieci.

 24. W przypadku naruszenia regulaminu, ośrodek może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań personelu Ośrodka , do uregulowania za pobyt oraz do zapłaty za ewentualne szkody i zniszczenia oraz opuszczenie terenu Ośrodka.

 25. Ośrodek może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył niniejszy regulamin, wyrządzając szkodę w mieniu ośrodka lub Gości albo szkodę na osobie Gości i pracowników lub w inny sposób zakłócił spokój w Ośrodku.

 26. Pobyty rozpoczynamy w piątek od godz. 17.00 kończymy w piątek do godz. 10.00.

 27. Po zakończonym pobycie prosimy o zwrot kluczy do recepcji OW Na Wydmach.

 28. W trosce o nasze środowisko propagujmy wspólnie działania ekologiczne: oszczędzajmy wodę, gaśmy niepotrzebne światło, wyłączajmy urządzenia elektryczne z sieci, segregujmy odpady.

 29. Administratorem danych osobowych jest
  PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWE I TURYSTYCZNE”RAFA” IGOR KWIATKOWSKI NIP: 8392065575 , REGON: 770923990

  z siedzibą w Jarosławcu przy ul. Nadmorskiej 1, która przetwarza Państwa dane w postaci: adresu e-mail, adresu pocztowego, imienia, nazwiska. Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że dbamy o bezpieczeństwo danych i korzystamy z nich wyłącznie dla celów prowadzonej działalności – do kontaktów handlowych w ramach sprzedaży usług turystycznych, turnusów rehabilitacyjnych oraz zawierania umów z kontrahentami. Nie udostępniamy i nie sprzedajemy Państwa danych żadnym innym podmiotom gospodarczym.

Dziękujemy

Z NADMORSKIM POZDROWIENIEM

 ŻYCZĄC MIŁEGO POBYTU

 WŁAŚCICIEL, DYREKTOR ORAZ PERSONEL

 OW Na Wydmach

PLAN OŚRODKA